Darmowa wycena

WYPEŁNIJ FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY STRONY INTERNETOWEJ

Chcesz mieć stronę WWW w Tarnowie lub całej Polsce,
której zazdrościć będzie konkurencja?

Wypełnij formularz darmowej wyceny strony internetowej, a na podstawie informacji,
które podasz, dokonamy wyceny.
Zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Wątpliwości?

Znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania,
dotyczące strony internetowej

To zależy 🙂 Wypełnienie powyższego formularza i określenie, czego potrzebujesz, pomoże nam podać cenę Twojej nowej strony WWW. Orientacyjnie, strony internetowe wykonujemy w cenie od 899 zł brutto (strona OnePage).

Niestety tutaj również musimy zacząć od sformułowania: „to zależy” 🙂 Głownie od tego, ile w danym momencie zleceń mamy w kolejce, ale też od tego, jak bardzo skomplikowana ma być Twoja strona WWW oraz od tego, w jakim czasie przekażesz nam potrzebne materiały i od tego, czy nasza komunikacja będzie płynna 🙂 Z reguły jednak jesteśmy w stanie stworzyć stronę w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu przesłania materiałów. Wówczas, gdy mamy sporo zleceń, czas oczekiwania wydłuża się, jednak staramy się, aby nie przekraczał on 14 dni roboczych.

Zamawiając u nas stronę WWW, domenę i serwer otrzymujesz od nas w gratisie na pierwszy rok. Oczywiście domena zarejestrowana zostanie na dane Twojej firmy i będzie Twoją własnością.

Absolutnie nie. Dysponujemy dostępem do banku zdjęć, więc znajdziemy odpowiednie fotografie, pasujące do branży Twojej firmy. 

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Zamawiając u nas stronę WWW płacisz tylko raz – za jej wykonanie.  Opłaty, jakie musisz ponosić co roku są standardowe – należy opłacić domenę oraz serwer (niezależnie od tego, komu zlecisz wykonanie strony WWW i gdzie wykupiona jest domena / serwer)

Tak, stronę osadzimy na wybranym przez Ciebie serwerze, nie mamy z tym najmniejszego problemu. Hosting musi jednak posiadać możliwość tworzenia baz danych oraz możliwość ustawienia wersji php minimum 7.4

Oczywiście. Wszystkie nasze strony opieramy o prosty w zarządzaniu CMS WordPress, dodatkowo na stronie zainstalowany jest także edytor wizualny, w którym bez problemu można edytować treści oraz zdjęcia. Można także dodać nowe podstrony, galerie zdjęć. Po utworzeniu przez nas strony internetowej, przesyłamy do niej dane dostępowe wraz z instrukcją dotyczącą edycji. W razie problemów możemy nagrać filmik, na którym pokażemy, jak edytować dany element.

Nie chwaląc się – w 99% przypadków udaje nam się trafić w gust Klienta już za pierwszym razem, na co dowody można znaleźć przeglądając opinie dotyczące naszej firmy :). Strona tworzona jest na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji zawartych w formularzu zamówienia. Im dokładniej opiszesz to, czego oczekujesz tym łatwiej będzie nam stworzyć idealną stronę dla Ciebie. Po zbudowaniu przez nas strony przesyłamy ją Tobie do akceptacji. Jeśli coś Ci się nie spodoba, wprowadzamy poprawki do momentu, aż będziesz w pełni usatysfakcjonowany :).

Dodatkowe pytania?

Darmowa wycena stron internetowych Tarnów

Coś jeszcze jest niejasne?

Zadzwoń, wyślij e-mail, napisz do nas na Facebooku lub poprzez formularz kontaktowy.
Chętnie porozmawiamy o Twojej nowej stronie WWW! Tworzymy strony internetowe w Tarnowie i całej Polsce od ponad 10 lat!