Strony internetowe Tarnów

Tworzenie stron WWW
dla klientów z Tarnowa i okolic

Zadzwoń lub napisz i poznaj naszą ofertę

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej Tarnów to niemal obowiązek każdej firmy, która chce zaistnieć na rynku. Nie inaczej jest w Tarnowie. Tarnów to niespełna 100 000 miasto leżące w Małopolsce pomiędzy Krakowem i Rzeszowem. 

Czy pamiętasz jeszcze czasy, kiedy handel w Tarnowie kwitnął głównie na ulicy Wałowej, w Świecie czy też Zenicie…? Te czasy odeszły już do lamusa. Przede wszystkim widać to po ulicy Wałowej w Tarnowie, która obumiera. Czasy COVID-owe sprawiły, że biznes jeszcze bardziej przeniósł się do Internetu, więc posiadanie strony WWW stało się praktycznie obowiązkiem każdej firmy.

Wyszukiwarka Google – jak zaistnieć w Tarnowie?

Podstawą jest zbudowanie profesjonalnej strony internetowej dla Klienta z Tarnowa. Oprócz pięknej, przejrzystej grafiki ważne jest, żeby Twoja strona była stosunkowo szybka. Dla Klientów z Tarnowa, ale także innych miast, kluczowy jest czas ładowania strony.

Drugim kluczowym aspektem są treści zawarte na stronie WWW. Ogromny wpływ na pozycjonowanie mają napisane dobrze treści na stronę internetową. Na stronie musi znaleźć się odpowiednia ilość treści, która nie zanudzi naszego potencjalnego Klienta, ale należy pamiętać, że roboty Google bardzo lubią strony z odpowiednią ilością treści.

SEO - strony internetowe Tarnów

Kolejnym kluczowym aspektem do poprawienia pozycji strony w wyszukiwarce jest tzw. SEO. Co to takiego? Są to wszystkie działania związane z poprawą pozycji strony w wyszukiwarce. Pierwszym krokiem do zrozumienia SEO jest zrozumienie wyszukiwarki Google. Należy pamiętać, że wyszukiwarka Google to aż 95 procent zapytań z całego Internetu. Hasła takie jak „pomoc drogowa Tarnów”, czy „biuro księgowe Tarnów” wpisywane są każdego miesiąca tysiące razy. Napisanie pożądanych przez szukającego tekstów wydaje się z pozoru proste, ale jak przekonać robota Google, żeby to właśnie nasza strona ukazywała się na górze listy wyszukiwań po danym haśle? Tutaj odpowiedź nie jest prosta. To właśnie jest SEO – odpowiednie przygotowanie treści może sprawić, że to właśnie nasza strony WWW zostanie uznana przez Google za atrakcyjną dla użytkownika i sprawi, że będzie się ona wyświetlała na górze listy wyszukiwania.

Tekst na stronie dla Klientów z Tarnowa musi być czytelny

Nie ma chyba nic bardziej denerwującego na stronie internetowej, niż nieczytelny tekst. Grafika
strony WWW musi być w takich barwach i na takim tle, żeby każdy potencjalny klient mógł go bez
problemów przeczytać. W innym wypadku jest bardzo duża szansa, że stracimy potencjalnego
Klienta.

Tworzenie stron internetowych Tarnów
– dlaczego RWN Project?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, z ładną, przejrzystą grafiką oraz wykonanej w terminie, RWN Project będzie dla Ciebie idealną firmą. Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się już ponad 10 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na tworzenie atrakcyjnych cenowo, a bardzo dobrych jakościowo stron WWW, które bez problemów dostosują się do każdego urządzenia mobilnego, a także bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarce internetowej.

Najważniejsze cechy wykonywanych przez nas strony internetowych

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

responsywność strony www tarnów
RWD
– czyli reponsywność

W dzisiejszych czasach większość użytkowników odwiedzających strony internetowe korzysta z urządzeń mobilnych. Na dobre minęły już czasy, kiedy to zdecydowana większość odwiedzin na stronach internetowych miała miejsce z komputerów stacjonarnych czy też laptopów. Podstawą w dzisiejszych czasach dla Klientów odwiedzających strony WWW w Tarnowie jest poprawne i szybkie wyświetlanie się stron na urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony.

CMS - czyli system zarządzania treścią strony internetowe Tarnów
System CMS
– łatwe zarządzanie treścią

Obawiasz się nieznajomości języków programowania takich jak HTML, CSS, PHP, czy Java Script przez co nie poradzisz sobie z obsługą strony internetowej? Spokojnie, nie musisz się tym zamartwiać. Strony przez nas tworzone oparte są o system CMS WordPress, który cieszy się obecnie największą popularnością na świecie. Chcesz dodawać lub edytować treści dla Klientów z Tarnowa tak aby Twoja strona była bardziej atrakcyjna? Nie ma najmniejszego problemu. Dostaniesz od nas login, hasło oraz instrukcje obsługi i za pomocą edytora wizualnego bez problemu edytujesz treści oraz zdjęcia na stronie internetowej.

projekt logo na stronę internetową tarnów
Projekt
logo

Nazwa i logotyp to kluczowe aspekty przy założeniu firmy. Pamiętaj, że jeśli chcesz aby Twoja firma zaistniała w Tarnowie to nazwa oraz logo muszą być przemyślane. Doskonale rozumiemy, że zakładając firmę nie posiadasz dużych środków na stworzenie drogiego logo. Czy potrzebujesz drogiego logo aby zaistnieć w Tarnowie i Internecie? Otóż nie, ważne żeby projekt Twojego logo był ładny wizualnie, przejrzysty i trafiał do Klienta. Taki logotyp wcale nie musi kosztować majątku. Zleć nam wykonanie logo i przekonaj się sam.

poprawki na stronie www tarnów
Zmiany do satysfakcji Klienta

Doskonale wiemy jak ciężko jest trafić w gusta Klienta. Oczywiście dokładamy wszelkich starań żeby Klient był zadowolony już po przesłaniu pierwszego projektu strony. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zawsze staramy się wprowadzać poprawki na stronie internetowej do pełnej satysfakcji Klienta. Opinie o naszej firmie w Google wizytówce oraz na naszym profilu, na Facebooku świadczą o jakości wykonywanej przez nas pracy.

zgodność strony internetowej tarnów z google
Zgodność z Google

Strony tworzone w oparciu o system CMS WordPress są bardzo dobrze widziane przez Google. Oczywiście to tylko system, ale SEO to także szereg innych działań, które mają sprawić, że nasza strony internetowa będzie dobrze odczytywana przez roboty Google. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się, że strona internetowa nie zaistnieje po wybranych przez Ciebie do pozycjonowania fraz jak na przykład „fryzjer Tarnów”, czy „mechanik samochodowy Tarnów”. Oczywiście wszystko zależy także od pozycjonowania strony, czy też konkurencji w wyszukiwarce Google.

gwarancja na stronę internetową tarnów
12 miesięcy gwarancji

Jeśli korzystasz z naszego hostingu gwarantujemy 12 miesięczne działanie strony. W dzisiejszych czasach strony internetowe narażone są na wiele wirusów i ataków hakerskich. Oprócz tego gwarantujemy, że jeśli błędy w działaniu strony zamieszczonej na naszym hostingu zgłosisz w ciągu 21 dni od wystąpienia problemu, to po upływie 12-to miesięcznej gwarancji nadal będziesz miał pewność, że przywrócimy backup z okresu, kiedy jeszcze strona działała poprawnie.

Projektowanie stron internetowych Tarnów – ile to kosztuje?

Tak naprawdę godna zaufania firma, która chce wykonać stronę internetową dla Klientów z Tarnowa
solidnie i terminowo, nie poda Ci nigdy wyceny bez poznania oczekiwań. Jesteśmy w stanie podać
przybliżony koszt realizacji strony. Skorzystaj z naszej oferty na strony WWW w Tarnowie.

Strona one page

Koszt strony one page zaczyna się u nas od kwoty 899 zł brutto. Oczywiście uzupełniamy ją o
przesłane przez Klienta treści. Jeśli chcesz, żeby Twoje treści zostały przeredagowane pod kątem pozycjonowania, możemy wykonać dla Ciebie taką usługę. Jak każda wykonywana przez nas strona, także strona one page dostosowana jest do urządzeń mobilnych.

Strona internetowa wizytówkowa

najczęściej wybierane

Jest to dosyć prosta strona internetowa, ale zawierająca już dowolną liczbę stron i podstron, z których w podanej cenie uzupełniamy do 5 zakładek. O ile funkcjonalność takiej strony jest dosyć prosta, o tyle taka strona wizualnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Zobacz, jak wiele dodatków może zawierać strona internetowa w pakiecie podstawowym

Strona wizytówka premium

Co ponadto może zawierać Twoja strona internetowa w pakiecie premium? Treści do 12 zakładek – poukładane i przyozdobione atrakcyjnymi grafikami bądź zdjęciami; Strona z wpisami – blog / możliwość dodawania artykułów; Czat – wiemy jak ważny jest kontakt z Klientem. Dlatego też oferujemy możliwość zainstalowania tzw. live chatu, dzięki któremu otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoje urządzenie mobilne i będziesz mógł od razu odpisać potencjalnemu Klientowi; Logo – w tej cenie wykonamy dla Ciebie 3 atrakcyjne propozycje logotypu

Co może zawierać strona wizytówkowa?

Slideshow

Płynnie zmieniające się zdjęcia, które w znaczny sposób uatrakcyjniają witrynę. Wykonamy go z przesłanych przez Ciebie fotografii bądź na podstawie przygotowanych przez nas grafik

Wstępne pozycjonowanie strony 

Po zaakceptowaniu projektu i pełnej instalacji strony wykonamy wstępne pozycjonowanie strony, tzw. SEO. Wprowadzimy opis do wyszukiwarki, słowa kluczowe oraz meta tagi.

galerie zdjęć

Możemy umieścić na stronie WWW zdjęcia, które po kliknięciu powiększą się. Tło wokół zostanie przyciemnione tak, aby uwydatnić fotografię. Galerie zdjęć możesz dodawać w przyszłości samodzielnie poprzez panel administracyjny.

film

Oprócz filmu w tle strony istnieje także oczywiście możliwość dodania zwykłych filmów na stronę (na przykład prezentujących Twój produkt).

Rozwijane menu

Pionowe bądź poziome menu. Jeśli Twoja strona internetowa ma być bardziej rozbudowana, dobrym rozwiązaniem może być rozwijane menu.

fav icon

Specjalnie zaprojektowana ikonka strony daje możliwość łatwiejszego odnalezienia jej wśród zapisanych w zakładkach stron.

Interaktywna mapa Google

Mapa, na której zaznaczona będzie lokalizacja Twojej firmy/działalności.

cms

Prosty interfejs umożliwi edytowanie treści znajdujących się na stronie w łatwy i przejrzysty sposób.

Google Analytics

Dzięki temu narzędziu będziesz mógł na bieżąco obserwować liczbę osób
odwiedzających stronę, sprawdzić jak dana osoba trafiła na witrynę oraz wszystkie inne niezbędne
statystyki.

Formularze kontaktowe

Z zabezpieczeniem przed niechcianym SPAMem.

Interaktywne ikony / bannery / elementy

Ruchome elementy, które w znaczny sposób wpłyną na atrakcyjność Twojej witryny.

czat

Wiemy jak ważny jest kontakt z Klientem. Dlatego też oferujemy możliwość zainstalowania tzw. live chatu, dzięki któremu otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoje urządzenie mobilne ibędziesz mógł od razu odpisać potencjalnemu Klientowi.