Strony internetowe Dębica

Tworzenie stron internetowych
dla klientów z Dębicy i okolic

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegółową ofertę

Firma, której nie ma w sieci, dzisiaj już praktycznie nie istnieje. Poza drobnymi, lokalnymi biznesami prowadzonymi przeważnie przez wieloletnich przedsiębiorców, każde przedsiębiorstwo z Dębicy potrzebuje strony internetowej.

Dębica to 45 – tysięczne miasto leżące w województwie podkarpackim, nieopadal około 90 – tysięcznego Tarnowa, który swoją siedzibę ma w Małopolsce. Bliskość większych miast oraz autostrada A4 przebiegająca przez miasto sprawia, że biznes w Dębicy ma się całkiem dobrze. 

Żeby jednak w pełni rozwinąć skrzydła, przedsiębiorcom z Dębicy potrzebna jest strona internetowa. Posiadanie atrakcyjnej wizytówki, która będzie dobrze wypozycjonowana w Google to klucz do sukcesy dla firm z Dębicy, a także całego kraju.

Strony internetowe Dębica - dlaczego my?

Powierzając nam wykonanie strony internetowej dla Twojej firmy, gwarantujemy, że nasza praca zostanie wykonana dokładnie i w umówionym terminie. Do każdego tworzonego przez nas projektuje przykładamy się z największą staranoscią. Tworząc strony internetowe wykorzystujemy technologię pozwalające na prawidłowe wyświetlanie na każdym urządzeniu. Zamawiając u nas stronę internetową masz pewność, że będzie ona przyjazna dla wyszukiwarek, a Ty nie przepłacisz za wykonaną usługę! Skontaktuj się z nami!

Strony internetowe Dębica - szybka wycena

Naciśnij przycisk poniżej, wypełnij formularz i poznaj darmową wycenę strony www Dębica! Zapraszamy także do odwiedzenia naszego Facebooka!

Wyszukiwarka Google - jak zaistnieć w Dębicy?

Dębica jako niewielkie miasto nie ma takiej konkurencji jak choćby Kraków, czy Warszawa. Dużo łatwiej wypozycjonujemy frazy np. „auto złom Dębica”, czy „spawanie Dębica”, niż to ma miejsce w przypadku dużych miast. Jest to duży plus dla małych przedsiębiorców, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy na drogie pozycjonowanie. W wypadku tak małych miast jak Dębica, kluczowe wydaje się być: wygląd strony, treści na niej zamieszczone oraz działania związane z SEO.

Strony internetowe Dębica
- zaufaj RWN Project!

Jeśli chcesz mieć profesjonalną, dobrze przygotowaną stronę internetową w Dębicy musisz poszukać sprawdzonej firmy z doświadczeniem. Takim wyborem będzie firma RWN Project, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku, a w swoim portfolio ma tysiące zrealizowanych projektów stron internetowych. To w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że warto zapoznać się z ofertą firmy RWN Project.

Copywrighting Dębica - gdzie szukać pomocy w pisaniu treści?

Strony internetowe Dębica - copywrighting

Jeśli Twoim talentem nie jest pisanie i po prostu wolisz zlecić napisanie komuś profesjonalnych tekstów to chętnie przeredagujemy Twoje treści pod kątem strony internetowej Dębica. Istnieje duża szansa, że dobrze zoptymalizowana strona internetowa na frazę z Dębicy bez pozycjonowania będzie w Google na pierwszej stronie.

Jakie strony najbardziej opłaca się tworzyć firmom w Dębicy?

Do samodzielnej edycji
poprzez panel CMS

Pamiętaj, że poprzez panel CMS masz możliwość samodzielnej edycji treści bez znajomości jakiegokolwiek kodu.

Bez
abonamentu

Nigdy nie daj się wrobić w „tanią” stronę WWW z umową, za którą płacisz abonament. W RWN Project za stronę płacisz tylko raz!

W technologii
RWD

Pamiętaj, że dzisiaj każda strona powinna, a nawet musi być responsywna, żeby
firma miała szansę zaistnieć w sieci.

Projektowanie stron internetowych Dębica – ile to kosztuje?

Tak naprawdę godna zaufania firma, która chce wykonać stronę internetową dla Klientów z Dębicy
solidnie i terminowo nie poda Ci nigdy wyceny bez poznania oczekiwań. Jesteśmy w stanie podać
przybliżony koszt realizacji strony. Skorzystaj z naszej oferty na strony WWW w Dębicy.

Strona One Page

Koszt strony One Page zaczyna się u nas od kwoty 899 zł brutto. Oczywiście uzupełniamy ją przez przesłane przez Klienta treści. Jeśli chcesz, żeby Twoje treści zostały przeredagowane pod kątem pozycjonowania, oczywiście możemy wykonać dla Ciebie taką usługę. Oczywiście jak każda wykonywana przez nas strona, także strona One Page, dostosowana jest do urządzeń mobilnych.

Strona internetowa wizytówkowa

najczęściej wybierane

Jest to dosyć prosta strona internetowa, ale zawierająca już dowolną liczbę stron i podstron, z których w podanej cenie uzupełniamy do 5 zakładek. O ile funkcjonalność takiej strony jest dosyć prosta, o tyle taka strona wizualnie wygląda już bardzo atrakcyjnie.

Strona wizytówka premium

Co ponadto może zawierać Twoja strona internetowa w pakiecie premium? Treści do 12 zakładek – poukładane i przyozdobione atrakcyjnymi grafikami bądź zdjęciami; Strona z wpisami – blog / możliwość dodawania artykułów; Czat – wiemy jak ważny jest kontakt z Klientem. Dlatego też oferujemy możliwość zainstalowania tzw. live chatu, dzięki któremu otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoje urządzenie mobilne i będziesz mógł od razu odpisać potencjalnemu Klientowi; Logo – w tej cenie wykonamy dla Ciebie 3 atrakcyjne propozycje logotypu

Co może zawierać strona wizytówkowa?

Slideshow

Płynnie zmieniające się zdjęcia, które w znaczny sposób uatrakcyjniają witrynę. Wykonamy go z przesłanych przez Ciebie fotografii bądź na podstawie przygotowanych przez nas grafik

Wstępne pozycjonowanie strony 

Po zaakceptowaniu projektu i pełnej instalacji strony wykonamy wstępne pozycjonowanie strony, tzw. SEO. Wprowadzimy opis do wyszukiwarki, słowa kluczowe oraz meta tagi.

galerie zdjęć

Możemy umieścić na stronie WWW zdjęcia, które po kliknięciu powiększą się. Tło wokół zostanie przyciemnione tak, aby uwydatnić fotografię. Galerie zdjęć możesz dodawać w przyszłości samodzielnie poprzez panel administracyjny.

film

Oprócz filmu w tle strony istnieje także oczywiście możliwość dodania zwykłych filmów na stronę (na przykład prezentujących Twój produkt).

Rozwijane menu

Pionowe bądź poziome menu. Jeśli Twoja strona internetowa ma być bardziej rozbudowana, dobrym rozwiązaniem może być rozwijane menu.

fav icon

Specjalnie zaprojektowana ikonka strony daje możliwość łatwiejszego odnalezienia jej wśród zapisanych w zakładkach stron.

Interaktywna mapa Google

Mapa, na której zaznaczona będzie lokalizacja Twojej firmy/działalności.

cms

Prosty interfejs umożliwi edytowanie treści znajdujących się na stronie w łatwy i przejrzysty sposób.

Google Analytics

Dzięki temu narzędziu będziesz mógł na bieżąco obserwować liczbę osób
odwiedzających stronę, sprawdzić jak dana osoba trafiła na witrynę oraz wszystkie inne niezbędne
statystyki.

Formularze kontaktowe

Z zabezpieczeniem przed niechcianym SPAMem.

Interaktywne
ikony / bannery / elementy

Ruchome elementy, które w znaczny sposób wpłyną na atrakcyjność Twojej witryny.

czat

Wiemy jak ważny jest kontakt z Klientem. Dlatego też oferujemy możliwość zainstalowania tzw. live chatu, dzięki któremu otrzymasz natychmiastowe powiadomienie na swoje urządzenie mobilne ibędziesz mógł od razu odpisać potencjalnemu Klientowi.